Ozljeda prilikom seksa

Nev.rend

jučer smo se dečko i ja prilikom odnosa malo zanijeli... on je bio gore i primio mi je noge i podigao ih gore, tj. prema mom tijelu skvrčene, poanta je da mi je tijelo bilo savijeno, i kako je on ulazio (u tom malo neprirodnom položaju), 2 puta me "lupio" negdje unutra i onda je počela bol. prvo me bolio taj dio trbuha, dolje desno... nakon toga se bol proširila tako da me bolio cijeli trbuh, ali osjećaj je većinom bio kao da me boli crijevo sve do... anusa (koji je isto bolio).
sad me malo hvata panika... kad sam išla piškiti, kao da me boljela stidna kost.
moje pitanje je, što mi se zapravo dogodilo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što se dogodilo ali vjerovatno je maternica ili prije jajnici su došli u neki nenormalni položaj, ili se jajnik torkvirao oko petlje ili slično.
Mislim da se ne trebate brinuti.

Majss

Poštovani doktore
Jučer me je dečko slučajno povrijedio noktom je zakačio kožicu Pored lijeve strane usnice
Namazala sam melemom ne znam da li da idem ginekologu ?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nema krvarenja nema potrebe za odlazak ginekologu.