Crta na stomaku

Ninica5517

Poštovani,

Pišem Vam prvi put i nadam se da ćete mi odagnati sumnje.
Naime, prije tjedan dana primijetila sam linea negru na stomaku, (u području do pupka), procitala sam da je vidljiva isključivo u trudnoći, pa me zanima postoji li takva mogućnost. Inače, imam redovite cikluse, 28 dana,a zadnju 'menstruaciju sam imala 08.01 u trajanju od 2 dana, treći dan smećkasti iscjedak, inače mi menstruacija traje 4-5dana. Inače sam tamnije puti.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Budući da je menstruacija bila 8.1. sigurno se ne radi o trudnoći. Linea negra se kod žena tamnije puti može vidjeti i izvan trudnoće.