Crvenilo i ljuštenje koze na intimnom području

Zbaby

Pozdrav, na dan menstruacije usred noći me je počelo peckati i svrbiti intimno području oko vagine. Mislila sam da me nažuljao uložak sve dok sljedeće jutro nisam vidjela ljubičasto-crveni osip uz prištiće. Dan kasnije se koža osušila i počela ljustiti. Bol i svrbez nije prestala.
Sto bi to moglo biti?
*nisam pila antibiotike niti bilo kakve ljekove, redovito pijem vitamine
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško je reći bez pregleda, ali moguće da se radi o gljivičnoj upali. Namažite zahvaćeno područje jednom od antimikotičkih krema.