Da li je moguća trudnica?

Meduza 33

Poštovani, peting sa momkom sam imala 08.06. i došlo je samo do jednog penetriranja. Nije bilo ejakulacije. Po računici bili su plodni dani. Jer, prethodnu menstruaciju sam imala 30.05.
Ja sam 22.06. prokrvarila, to je 23.dan ciklusa. Menstruacija je bila oskudna,inače krvarim i po dve noći, sad sam samo u toku jedne noći krvarila. juče sam krvarila danas ništa. Znači, neka nepuna 4 dana je trajalo krvarenje. S obzirom da mi nikad nije bila takva menstruacija sad sam jako uplašena.
Da li je moglo da dođe do trudnoće i da je ovo ustvari to implantacijsko krvarenje (o kojoj svaka druga devojka priča) a ne prava menstruacija?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće, ali ipak savjetujem da uradite test da se riješite nedoumica.