Krvarenje nakon menstruacije

bubamara_5

Poštovani doktore,

suprug i ja vec godinu dana pokusavamo zaceti, medjutim neuspjesno. U 1. mjesecu biokemijska trudnoca. Pcos. 19.6. menstruacija, trajala 5 dana. Sinoc, nakon spolnog odnosa, primjetila sam vecu kolicinu svijetlo crvene krvi. Danas grcevi i obilan tamno smedji iscjedak. Povisena tjelesna temperatura zadnja 3 dana. Od 37-37.8. Postoji li objasnjenje?
Zahvaljujem!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu znati o čemu se radi. Možda je u pitanju kontaktno krvarenje, dok je temperatura toliko nespecifičan simptom da može biti uzrokovana mnogim stanjima.