Da li je moguca trudnoca?

MOLIMVASPOMOC

Hvala vam na jucerasnjem brzom odgovoru... Nadovezala bih se... Ispada da necu trebati test za trudnoću... Jer cijeli dan je iscjedak bio blag.. Al navecer je vec se sve pretvorilo u pravu menstruaciju. Znaci 16.dan ciklusa je dosla... Pa evo ne znam jel trebam odmah reagirati ici ginekologu ili pricekat sto dalje? Inace sam 20 zadnji godinama imala redovite cikluse... A od kad radimo na bebi zadnji 6mj se sve pomalo remetilo iako su mi nalazi i prije 4mj bili u redu. Al ciklus vise nije u dan tocan... Nego se dogodi i ovakav šok da dobijem 16.dan ciklusa. Hvala unapred!

Ivo Balenović, dr. med.

Savjetujem da se javite liječniku. Potrebno je učiniti kompletnu hormonsku obradu (spolni hormoni, štitnjača, hipofiza) jer se vjerojatno radi o hormonskom disbalansu.

MOLIMVASPOMOC

Hvala vam puno.. Srdačan pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Pozdrav.