Da li sam trudna??!!??

Danci1245

Postovanje ,
Naime u 2mjesecu imala sam zadnji put odnos nakon cega me strah ,od 3mjeseca nisam vise imala menstruaciju svaki spolni odnos bio je zasticen i pazili smo decko i ja nije zavrsio u meni ,nemam menstruaciju i to me muci imam bijeli iscjedan onako kao vodenast ,radil sam prije 3tjedna test za trudnocu i bio je negativan ,,da li se radi o trudnoci?
Hvala i postovanje.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, test isključuje trudnoću. Savjetujem pregled zbog dugotrajne amenoreje (izostanka menstruacije)

Tealez

Postovani
Imam 17 godina, Decko i ja smo bili kod njega u bazenu, izasli smo i poceli smo sa petingom. Decko je svrsio VAN RODNICE ali poslije toga je nastavio sa "diranjem". Nakon par minuta smo se vratili na kupanje. Da li je moguce da je ostalo spermija na prstu koji su na kraju zavrsili u rodnici? (I da, nevina sam.)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško da je ostalo dovoljno spermija za oplodnju. Mislim da trudnoća nije moguća.

Anonimna5555

Postovani,imala sam zadnju menstruaciju 23.7.i trajala je 6 dana iako je bila malo oskudnija al imala sam prije nje grceve i bol u grudima i plakala non stop iako je trebala doci 20.7.a prije toga sam imala odnos 1.7. (mislim da mi je bio neplodan dan) koji je zapoceo bez zastite te nakon manje od minute je stavljena zastita i kasnije je odnos prekinut i ejakulacija se odvila izvan u kondom...danas smo 16.8.i ne znam da li si umisljam ali imam neke simptome cudne,zatvor,pisam ucestalije,bolne i natecene grudi,nadutost i opet placem stalno, a menstruaciju trebam dobiti 25.7.po nekoj racunici..u meduvremenu sam imala odnose prekinutog snosaja ali uvijek pazljive i na vrijeme...najvise me zanima da li je moguce da su ti simptomi vezani za trudnocu u to za ovaj odnos koji je bio 1.7. ili samo ulazim u PMS.
Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne radi se o trudnoći. U pitanju je PMS.

Enna123456

Postovani, posljednja menstruacija je pocela 9.8. Ciklusi su mi trajanja
25,27,25 dana(zadnja 3 ciklusa).
Na 14 dan ovoga ciklusa (22.8) imala sam spolni nezasticeni odnos, s tim da decko tvrdi da nije bilo ejakulacije unutra al sam ja primjetila poslje odnosa sluzav iscjedak pri mokrenju.
48 sati poslje popila sam ellaone.(24.8) dakle na 16.dan ciklusa.
Danas je 21 dan ciklusa (tjedan dana poslje odnosa). Nemam nikakvi nuspojava od tablete, ni naznaka skorije menstruacije, nit je bilo probojnog krvarenja. Prije 2 god sam isto pila tabletu i imala uranjenu izazvanu menstruaciju. Uzasno sam uznemirena, jer me strah da je bio dan ovulacije jer plodni dani pretpostavljam da su bili il da je ovulacija bila pa da tableta nije djelovala. Menstruaciju bi trebala prema kalendaru dobiti 3.9. Dal je moguce da tableta nije djelovala i kad najranije od odnosa se moze napraviti test bar da se smirim. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme. Ne može se znati kada je točno nastupila ovulacija. Pričekajte menstruaciju, pa ukoliko ne nastupi na vrijeme uradite test.

Enna123456

Vezano za prethodno pitanje, dal je uredu da se ne pojavi nakon tablete krvarenje sto svi opisuju da su imali?.. menstruaciju bi trebala dobiti najkasnije 3.9 al ja jos nemam nikakvi simptoma osim sto sam psihicki razdrazljiva, nervozna.

Ivo Balenović, dr. med.

Nakon tablete se ne mora javiti krvarenje.