Da li sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, antibiotik neće smanjiti učinkovitost i ne postoji mogućnost trudnoće. Alkohol se ne smije uzimati uz antibiotike.

Korisnik219

Poštovani,

djevojka i ja smo imali zaštićeni odnos nakon kojeg je spolovilo bilo oprano i potom smo imali ponovo zastićeni odnos ali sam prilikom stavljanja prezervativa, prezervativ okrenuo na pogrešnu stranu a potom ga okrenuo na ispravnu i nastavili smo odnos. Postoji li mogućnost da je djevojka trudna?
lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

Toni121

Pozdrav, djevojka i ja imamo duzi vremenski period odnose, koji su vecinom zasticeni.
Uzela je Ella PiluluPoslikje, 05. Sep jer smo imali nezasticeni.
21 smo imali nezasticeni, medjutim ejakulirao sam vani, posto je i prethodno izlazilo malo cak i neprimjetna kolicina providne tekucine, nije uzela pilu za poslije.
Danas 23. sam primjetio da je van kondoma, bilo bijele tekucine ( na gumi koja se navlaci ), te sam to primjetio tek kad sam svrsio u "nju". ( Kondom je bio netaknut, nije probusen). Ali sam sa takvim kondomom (sa bijelom tekucinom na gumi) ostao duze u njoj.
Nakon tog, opet smo imali odnos, medjutim samo preko "Usana". Svrsio sam u kondom, ali kada sam krenuo jos 1 da ga vratin, kondom je pukao.

Pitanje ; Da li postoji sansa za trudnocu?
Da li vi smatrate da treba uzeti pilulu za posluje?
I koliko bi to bilo opasno, posto je istu uzela prike 18 dana.

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, niste naveli kada je bila menstruacija. Prema tome se može znati da li su odnosi bili u vrijeme plodnih ili neplodnih dana, ali prema onome što ste naveli mislim da ne postoji mogućnost trudnoće.

hello1

Zadnja mjesečnica mi je završila 3.10. a spolne odnose sam imala 8. i 12.10. nezaštićene ali nije došlo do svršavanja i decko kaže da je osjetio neku tekućinu unutra.U tom periodu bila sam malo prehlađena i pod stresom. Sada mi mjesečnica kasni već 8 dana i bojim se jaaako. Nemam nikakvih simptoma trudnoće i osjećam se jako dobro ali sam se počela bojati. Jel moguće da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana, no budući da Vam menstruacija kasni savjetujem da uradite test na trudnoću.

rijekagirl2100

Pozdrav, zadnja mjesecnica mi je bila 24.07. Bila sam spolnonaktivna (radimo na bebi). Mislim da mi je ovulacija bila 9. Ili 10.8 jer mi je trakica za ovulaciju bila pozitivna 8.8. Jucer, 20.08. sam imala jake bolove kao pred menstruaciju,medutim nisam dobila. Danas nema bolova. Danas sam napravila test popodne i negativan je. Da li ppstoji mogucnost da sam ga rano napravila i da li da ga ponavljam ili nema smisla?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Ponovite test za dva do tri dana.

lava123

Dobro vece, nova sam ovdje. Imam cikluse koji variraju u duzini, od 28 do 40 dana. Medutim ovaj ciklus sada mi traje evo vec 46 dan. Grudi su me boljele, vise ne. Svaki dan imam osjecaj da cu dobiti menstruaciju jer imam lagane bolove. Bazalna temperatura mi je 36.3 i nikakvih drugih simptoma nemam medutim test za trudnocu sinoc se pokazao pozitivnim sto mi je cudno jer muz i ja se ne stitimo ali imamo odnos koji je prekine puno ranije, kaze da nije bio ni blizu do ejakulacije i ejakulira svaki put izvan mene. Imala sam i jednu jako stresnu situaciju prije nekoliko dana. Imam bijeli kremasti iscjedak i tokom ciklusa nisam primjetila nikakav neobican iscjedak, sve je bilo kao i svaki put do sada. Molim Vas da mi kazete da li test moze pogrijestit? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, test može biti lažno pozitivan, ali prema svemu navedenom vjerojatno se radi o trudnoći: kašnjenje menstruacije, odnosi... Ponovite test.

Lesty

Dobar dan,
zadnju menstruaciju sam imala dana 12.8., a odnos s dečkom 23.8.. Par dana mi kasni menstruacija, ali inace mi nisu bas redovite, nekad dobijem isti dan, a nekad par dana kasnije. Odnos smo imali s kondomom i mislim da je sve bilo u redu, ali ako je ipak nesto poslo po krivu jel postoji mogućnost da sam ostala trudna, osim sto me malo bole grudi nemam nikakvih drugih simptoma ni menstruacije ni trudnoce?
I je li moguće da sam zbog straha umislila da sam trudna pa mi zbog stresa kasni menstruacija?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je odnos bio sa zaštitom ne postoji mogućnost trudnoće. U to se možete uvjeriti tako da uradite test na trudnoću.

dominikov1

Pozdrav, decko je na pocetku stavio kondom na pogresnu stranu, ali ne cijeli, vec samo pri vrhu, a zatim vratio na normalnu i malo je stavio penis unutra..ima li sanse za trudnocu ? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

Mirela95

Poštovani
Imam pitanje jedno...imala sam sa zarucnikom nezasticen odnos, uhvatili smo plodne dane, pa me zanima da li postoji sansa da sam mozda trudna...zadnja mensturacija mi je bila 11.05.,ciklus mi traje 30 dana, plodni dani su mi poceli 22.05., a mi smo imali odnos 25.05., dan ovulacije je bilo 27.05., pa me zanima kada mogu uraditi test za trudnoću i da li postoji sansa da sam trudna...

Unaprijed hvala happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, postoji mogućnost trudnoće. Test je najbolje napraviti dva tjedna nakon odnosa.

anaa1202

Pozdrav,
Imam pitanje, naime zadnju menstruaciju sam imala 28.3. inace imam neredovite cikluse od 28 do 35 dana, danas mi je 38 dan. Imala sam zasticeni odnos s deckom u vrijeme plodnih dana, nismo primjetili nikakvo pucanje kondoma ni bilo sta drugo. Zadnja tri dana imala sam smedi iscjedak prva dva dana bas smedi a jucer je bilo i malo krvi i taman sam se ponadala da je dosla menstruacija i danas nista.
Citala sam da mnoge zene imaju smedi iscjedak s malo krvi kad su trudne da je to rani znak trudnoce
Molim Vas odgovor, je li moguce da dode nakon ova tri dana, je li moguce da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da uradite test.

maja060995

Poštovani,
menstruacije uredne, jedna trudnoća, nakon koje je sve bilo u redu.
Zadnjih 3-4 mjeseca menstruacija je obilnija i bolnija nego inače.
Zadnja menstruacija je bila 06.04.2022.trajala je 6 dana, da bi se krvarenje ponovilo 30.04.sto inače nikad nije jer nije nikada tako rano stizala.
Krvarenje traje danas 6.dan s tim da u toku dana krvarenja kao i da nema a kada sam na wc i obrišem se krv je kao da je svježa, znaci bas crvene boje. Inače prolazi 5.dan a 6.skoro ništa nema i bude onako tamnije. Zanima me zašto se ovo sad desilo i kakvo je to krvarenje ? Da li je menstruacija ili nešto drugo?
Hvala, lp