Dali je moguca trudnoca????

Anaaa1909

Poštovani!
1.3 sam imala mengu nakon toga ja i decko smo imali redovite spolne odnose,29.3 sam trebala dobit mengu al evo vec 6 dana i nista od toga,ponekad jmam bolove u trbuhu tj.kao da me maternica boli al to je onako zaboli pa prestane nista strasno,a grudi me skoro pa ni ne bole,neznam dali bi to mozda bila trudnoca???..Planiramo bebu,ali strah me je da ako napravim test da ce biti negativan..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test. To je jedini način da se ustanovi trudnoća. Prema svemu što ste naveli postoji mogućnost.

Anaaa1909

Test sam napravila danas ujutro,ali bio je negativan

devic

Poštovani,

Imam 41 godinu, ciklusi su mi uredni, u prosjeku 27-29 dana. Zadnju menstruaciju imala sam 6.3., a odnos s partnerom bio je 27.3., dakle 22. dan ciklusa, kada u teoriji više ne bi trebali biti plodni dani. Na samome početku nismo koristili kondom, no poslije ga je stavio te smo nastavili odnos s kondomom, a ejakulirao je tek nakon što je izašao iz mene (i to ne odmah čim je izašao, sigurno je prošlo barem 5 minuta). Menstruacija mi još nije stigla, iako osjećam napetost u grudima i u donjem dijelu trbuha, kao i inače kad trebam dobiti, ali imam jaku prehladu i virozu, pa je li moguće da zato kasni? Brine me ovaj početak u kojem nismo koristili kondom, ali nisu bili plodni dani. Imam li razloga za brigu? sad

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana devic, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

sudbina555

Poštovani,

zadnju menstruaciju sam imala 03.03. Ciklus i mi variraju od 30-34 dana. 21.03. sam radila test ovulacije lh trakicama i bio je pozitivan. U to vrijeme imala sam i nezaštićene odnose. Zadnja tri dana imam jedva vidljiv svijetlo smeđi iscjedak, međutim menstruacije još nema. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće? Test još nisam napravila, planiram ovih dana. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test. Prema navedenom moguće da je u pitanju trudnoća.

Kaca22

Pozdrav, imam pitanje. Imala sam menstruaciju 21.3 nakon toga sam imala ne zasticene odnose sa deckom. Danas mi se pojavio belicasti sekret sa crvenim tackam takodje osecam i blage bolove u donjem delu stomaka kao pred ciklus a trebala bi da dobijem za 7-8 dana pa me zanima sta bi moga biti uzrok tome? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možda se radi o implantacijskom krvarenju. Uradite test na trudnoću.

Kaca22

Trebala bi da dobijem za 7-8dana. Kad bi bilo najbolje uraditi test?

Ivo Balenović, dr. med.

Za tjedan dana.