Dali je mozda trudnoca???

Anaaa1909

Pozdrav!
Deckoni ja smo imali odnose prije ovulacije svaki drugi dan,al od jucer mene su pocele boljet bradavice uzassss i ko da su ljubicaste dali bi to mozda bila trudnoca ili???
Neznam jel bi za test bilo prerano napravit jer je proslo tjedan i pol.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, test može detektirati trudnoću tek nakon implantacije zametka. Implantacija se zbiva između 6. i 12. dana od oplodnje. Pričekajte još koji dan s testom.

Lara1a

Pištovani, imala sam na dan ovulacije nazasticeni odnos s deckom. Nije svrsio u mene i dva tjedna nakon toga sam dobila menstruaciju koja je bila bolna kao i inace i isto je trajala 5 6 dana ali evo na zadnji dan te menstruacije prije dva tri dana sam imala opet nezasticeni odnos decko uopce nije svrsio i jucer sam isla na wc obaviti malu nuzdu i mokraca mi jako smrdi mislim bas ima intenzivan miris i jako sam se uplasila trudnoce. Dogadalo mi se da oko ovulacije imam malo jaci miris mokrace ali ni blizu kao ovo jucer i danas. Sad se stvarno jako bojim i samo se nadam da nije trudnoca jer sam mlada i stvarno ne mogu razmisljat o nicem drugom trenutno me muci moguca trudnoca. Molim vas za misljenje jer sam procitala na internetu nekoliko puta da se u trudnoci mijenja miris mokrace. Hvala Vam puno unaprijed.

Lara1a

Ispričavam se,
Jos samo da nadodam da se bojim da mi ova menstruacija od prije par dana nije lazna. Cula sam za njih ali ne znam kako lazna menst. izgleda i stvarnl se bojim ds moja nije bila lazna ali kazem trajala je 5 6 dana bilo je dosta krvi i bila je bolna isto kao ostale i grudi su me boljele. Hvala vam jos jednom i ispricavam se ako sam komplicirano napisala. Ugodan dan.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema šanse da se radi o trudnoći. Najvjerojatnije je u pitanju upala mokraćnih puteva. Savjetujem da uradite urinokulturu.