Dolazak menstruacije?

Sur123

Postovani,
Sutra, 29.10. Ocekuje se mjesecnica. Proslu sam imla aprije tocno 28 dana, a inace vec 6 godina imam reeovite pravilne menstruacije. Posjetila sam i ginekologa napravila papa test i sve je bilo u najboljem redu. U meduvremenu sam s dugogodisnjim partnerom imala ponovljeni nezasticeni odnos, ali bez ejakulacije. Danas mi se pojavila bol i tezina u donjem dijelu trbuha, natecen grudi i ucestalo mokrenje.Moze li to biti upala mjehura kao posljedica grubog odnosa, trudnoca ili samo znakovi dolaska skore menstruacije? Mladi smo stoga se bojimo trudnoce dakako. Molim vas za brzi odgovor.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim simptomima najvjerojatnije se radi o pms-u. Menstruacija bi trebala uskoro nastupiti.