dali sam trudna???

lea_1992

poštovani,
zadnju menstruaciju sam imala 16.07. i 14 dana nakon menstruacije 30.07. (kada su mi plodni dani) sam imala odnos s dečkom pri čemu je on svršio u mene... Ako sam trudna kada ću to najranije moći otkriti i kako... Hvala vam puno na odgovoru....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otkrit ćete najranije testom na trudnoćom, koji kupite u nabližoj apoteci u vrijeme očekivane menstruacije ili nakon kojeg dana kašnjenja. Dakle oko 15.8.okvirno napravite test.

SandraL

Poštovani,
jučer oko 19h sam dobila menstruaciju (27 dana od zadnje menstruacije), ili sam barem tako mislila. Koristim isključivo tampone zadnje četiri godine,pa sam tako i ovaj put, ali užasno me tjeralo mokriti,pa sam izvadila tampon i stavila uložak. Umjesto mokrenja, imala sam vaginalno krvarenje, nekako tekuće, svijetlo crveno. Bilo je popraćeno grčevima kao kod menstruacije, to krvarenje nije bilo obilato. Tijekom noći nisam krvarila, ali jutros prilikom odlaska na mokrenje sam opet primijetila vaginalno krvarenje kao i sinoć. Što mi se događa, jesam li trudna?
Hvala Vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Imate menstruaciju. Ne brinite.

SandraL

Poštovani,
zahvaljujem Vam na brzom odgovoru, te imam još jedno pitanje. Znači sinoć sam počela krvariti, i jutro oko 8 sati sam krvarila, te od tada ništa (niti krvarenje niti grčevi). Kada bi bilo najbolje da napravim test?

micika1412

Postovani,sa deckom san ima par dana imala tzv. "prstenjacenje" i to smo napravili nekoliko puta u nekoliko dana. Al svaki put smo bili obuceni,i nikako se nije dirao dolje dok je bia sa mnon i samo je jednom "ugurao" prst dolje,a cijelo ostalo vrijeme mi je samo prolazia po vagini.
No mene drzi neka mucnina od jucer koja mi se javi samo kad pojedem nesto i jucer mi je bila vrtoglavica ali danas mi se ne manta nikako. Tribala bi dobit za par dana i danas su mi izbacili prstici na licu. No mene je isto strah da san mozda trudna??
Oprostite na ovakvom izrazavanju ali nemogu nikako drugacije. Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sandra bilo kad ako vam kasni menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Micika niste trudna. Educirajte se da ne postavljate takva pitanja.

TheMissTea

Doktore, decko i ja smo se dodirivali prstima. Prvo ja njega, nakon cega je i on dodirivao svoj organ (nije ejakulirao), pa pre nego sto je poceo mene da dodiruje rekla sam mu da opere ruke, iako je rekao da nema nista na njima, kad je oprao ruke stojali smo jedno pored drugog i da bi me zagrlio morao je da podigne svoj organ tako da je opet dodirnuo, nakon toga je on mene prstenjacio kako sam procenila drugom rukom. Interesuje me da li moze tako doci do trudnoce? Strasno se plasim presemene tecnosti, i to me totalno blokira da imam odnos, znam da je ta sluz prirodni lubrikant, a presemena tecnost izlazi nuzno nekoliko sekundi pre ejakulacije i nikako drugacije? Odnos nisam tad imala

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način trudnoća nije moguća.