Doziranje klomifena

irena1512

Postovani,upravo sam zapocela drugu turu klomifena,pijem 1x1 od 2-7 dana ciklusa.Zanima me da li je potrebno raditi pauze izmedju svakog uzimanja ili se klomifen moze koristiti svaki ciklus najvise 6 puta?Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, uzima se prema shemi koju vam je prepisao Vaš ginekolog. Uzima se iz mjeseca u mjesec s time da se povećava doza ako se ne postigne učinak( ovulacija).