Duphaston

lidija.p.

Zadnja M mi je bila 24.8.2020
Spolni odnos 2.9 zaštićen ejakulacija daleko van mene.
Od 2.9 do 9.9.smeđi spotting vrlo oskudan izostanak ovulacije i rastezljivog iscjetka..
Od 4.10 do 9.10 primjećujem jako rastezljiv sluz za vrijeme ovulacije kakva i treba biti.(koja je zakasnila 2 tjedna)

9.10 prije 5 dana sam išla na ginekološki pregled Uzv ok uzet papa test.To je bilo 3 tjedna kako mi kasni,na Uzv nema trudnoće koje se jako plašim.Jajnici i sve ok .Sp odnos je bio zaštićen prezervativom i ejakulacija van mene , prezervativ čitav.
Terapija Duphaston tablete 2x1 kroz 10 dana,za izazivanje Menstruacije.
Danas je 5 dana kako pijem Duphaston moje M još nema imam samo bolne grudi,nije mi muka nemam mučnine ,neidem često mokriti.
Dali je po ovome navedenom trudnoća isključena i dali je terapija Duphaston dobra i kada bi mogla procuriti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, terapija Duphastonom je odgovarajuća, a menstruacija će nastupiti otprilike dva do tri dana nakon zadnje tablete Duphastona.

lidija.p.

Hvala vam lijepa na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.