Fetalna ehokardiografija

Mila92

Psotovani, dobila sam predlog od ginekologa za fetalnu ehokardiografiju.
Vase misljenje o tom uzv, da lu preporucujete. Nije mi dr pomenula da imam indikaciju, osim ako nije razlog Hasimoto i usporen rad stitne, na terapiji sam Letroxom. Trenutno 23 nedelja
I jos nesto ako nihe problem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, fetalna ehokardiografija je postala uobičajena pretraga u trudnoći. Najčešća indikacija je gestacijski dijabetes, ali može se raditi i kod potpuno urednih trudnoće.