fibroadenom

đina

DIJAGNOSTICIRAN MI JE FIBROADENOM 2,7MM-1,7MM U LIJEVOJ DOJCI, ULTRAZVUČNO I MAMOGRAFIJOM. RADIJOLOG PREPORUČA CITOLOŠKU PUNKCIJU, GINEKOLOG SMATRA DA NIJE JOŠ POTREBNA A ONKOLOG , BEZ OBZIRA NA NALAZ PUNKCIJE, KOJU DAKAKO PREPORUČA, SMATRA DA FIBROADENOM TE VELIČINE TREBA ODSTRANITI.MOLIM VAŠE MIŠLJENJE. HVALA.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Đina,
Da sam na Vašem mjestu potražila bih konzilijarno mišljenje onkologa ili kirurga koji se bavi problemom dojke. Naime, ginekolog iako pregledava dojke prilikom ginekološkog pregleda nije specijalista za bolesti dojke, te treba uvažiti mišljenje stručnjaka subspecijaliste iz tog područja. Na temelju raspoložive dokumentacije i i dodatnih pregleda zasigurno ćete dobiti najkompetentnije mišljenje.