FOLNA KISELINA

Nea

Poštovana,
u prethodnoj poruci zaboravila sam Vam napomenuti da partner i ja planiramo trudnoću , i uz sva ona pitanja koja sam Vam postavila vezano za papa test i HPV , molila bih da mi odgovorite da li se folna kiselina (koja je dobra za budući plod) može u obliku preparata Folik plus kupiti bez prethodne konzultacije s ginekologom ili se kupuje prema uputnici?

Puno hvala na trudu

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Folnu kiselinu možete trošiti i nabaviti bez preporuke ginekologa ili liječnika opće medicine u svakoj apoteci. Preporučam njenu primjenu naročito ukoliko planirate trudnoću.