Gljivica?

Robinia97

Poštovani,
već neko vreme imam obilan iscjedak koji je u posljednje vrijeme sirast. Čitala sam po internetu da se to uglavnom dešava kod Candide, ali mene zanima da li je moguće da ja to imam s obzirom da nisam nikad imala polne odnose? I ako imam to, kako da liječim, pošto ne mogu da stavljam vaginalete?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o gljivičnoj upali. Gljivice se mogu razmnožiti ukoliko se poremeti mikrovaginalna flora. Pokušajte s antimikotičnom kremom ili peroralnim antimikotikom (Diflucan)