Gljivice

Maja

Poštovana doktorice Kupešić,danas sam dobila nalaz obrisa cerviksa:Candida.S obzirom da postoji mogučnost da sam trudna-20 dan ciklusa mi je danas,molim Vas da mi savjetijete koja bi bila najbolja terapija za mene.Svi ostali nalazi su mi uredni.Hvala

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Maja,
U ovoj situaciji možete primjeniti lokalnu terapiju poput Canesten kreme ili Geonistin vaginaleta. Ovi preparati ne bi smjeli štetno utjecati na trudnoću ukoliko do koncepcije dođe u ovom ciklusu.