Hormoni

Miaaa97

Poštovani,
u zadnja 2mj iz nekog razloga imam jako smanjeni libido.
U ranim sam 20-ima, imam zdravu vezu i odnos sa dečkom, ali seksualna želja kao da ne postoji više.
Ciklusi su mi uredni, papu sam radila prije neka 2mj isto je bila uredna. Pojačani libido sam znala osjećati u vrijeme ovulacije i 2-3 dan menstruacije, sada ni tada ništa ne osjećam. Ne vjerujem da je neki psihološki problem jer pod stresom nisam i odnos nam je jako zdrav i kvalitetan. Zanima me mogu li na to sve hormoni utjecati?
Nikad prije mi se tako nešto nije događalo, mislila sam da je prolazna faza, ali već 2mj imam taj problem. Vlažnosti isto tako više uopće nema.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je razlog tome hormonska neravnoteža. Savjetujem da uradite kompletnu hormonsku obradu (spolni hormoni, hormoni hipofize i štitnjače).