Imlantancijsko krvarenje?

janjuska

Poštovani, 24.10. sa momkom sam imala odnos. Imao je kondom sve vreme, i ejakulirao je vani.
Dobila sam menstruaciju 30.10. Trajala je samo četiri dana i peti dan kap-dve, a inače, menstruacija mi traje po šest dana, nekada i sedam.
Da li postoji mogućnost da je to bilo implantacijsko krvarenje? Znam da je pitanje možda glupo, jer je imao kondom. Ali, milom Vas da mi odgovorite.
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dobili ste pravu menstruaciju. Ne radi se o implantacijskom krvarenju.