Misljenje

anadomi

Postovani! ZM mi je pocela s 05.na 06.10.2019, redovita svakih 27-32 dana, imam 44 godine,partner ima 47 godina, iz prijasnjih brakova imamo ja odraslu djecu, a on i odraslu i malu djecu...,koristimo redovito kondome kao zastitu.. osim kad smo zbog slavlja imali potpuni odnos s ejakulacijom u mene 10.10.2019....bilo je i par predigri s penetracijom ovaj mjesec bez zastite...nakon kojih je onos nastavljen s kondomom do kraja....molim misljenje. Naime ocekujem M i nemam simptoma trudnoce i znam da je kritican odnos bio u neplodnim danima al zanima me Vase misljenje. Planiram napraviti test iz urina u slucaju kasnjenja, al molim Vas za misljenje jer bi zadrzala trudnocu ukoliko je slucajno doslo do iste . Unaprijed zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska.