Implantacijsko krvarenje

Disaa

Poštovani,
zadnju menstruaciju imala sam 3.11. te redoviti nezaštićeni spolni odnos. Iduću menstruaciju očekivam 1.12. do 2 .12. aj. Međutim sam jutrso 22. 11 u primjetila svjetlo crveni ,krvav iscjedak (kao neka zilica). Imam lagane bolove.
Da li je moguće da je to implantacijsko krvarenje ili ako mi znate reći koji bi drugi razloga toga mogao biti.

Unaprijed zahvaljujem na Vašem utrošenom vremenu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o implantaciji jer je prerano za to.

skoljka90

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 22.2.2018., 12.dan ciklusa u jutarnjim satima sam imala nezaštićeni odnos, danas 26.dan ciklusa mi se pojavilo vodenasto više roza krvarenje/iscjedak (cijeli dan jedan uložak), jučer sam napravila test i bio je negativan. Zanima me ima li bilo kakva mogućnost trudnoce ili je ovo redovna menstruacija? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o implantacijskom krvarenju. Pričekajte još par dana i ponovite test.

skoljka90

Hvala na odgovoru.
Možete li mi molim Vas reći koja je obilnost implantacijskog krvarenja otprilike normalna? Odnosno koja je razlika od same menstruacije?

Ivo Balenović, dr. med.

Implantacijsko krvarenje je oskudno, ponekad samo nekoliko kapi i traje dva do tri dana.

leptirica55

Postovani, zadnju menstruciju sam imala 10.02 i sljedecu 13.03., imala sam nezasticeni spolni odnos za vrijeme menstruacije 16.03. Bez ejakulacije, plodni dani su mi poceli 26.03. Sada kada sam osla na wc sam primjetila sukrvicu sitnu velicine malog graska, da li moguce da je to implantacijsko krvarenje? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost da je došlo do trudnoće, tako da se ne može raditi o implantacijskom krvarenju.

kika1608

Postovani
Pijem kontracepciju 3 godine redovito i ne propustam pilule. Danas mi se prvi put pojavilo tockasto krvarenje, ostala mi je jos jedna pilula u blisteru a dobijem 3-4 dan pauze. Odnose smo imali 2-5.8. a zadnja menstruacije je pocela 27.7.
Ne pijem alkohol i ne pusim, osim sto sam jednu od tih veceri popila 2-3 gemista. Ne znam koliko takva kolicina alkohola moze utjecati na djelovanje zastite.
Imam ciste na jajnicima takoder.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Radi se o probojnom krvarenju koje je moguća nuspojava kod žena koje koriste oralnu kontracepciju.

owr23

Postovani,
možete li molim vas dati odgovor jer sam zbunjena. Na 26 dan ciklusa koji traje 28 dana sam vidjela krv i mislila sam da sam dobila menstruaciju ranije no kako je dan prolazio krv je postajala sve svjetlija i sada neznam dali je moguće da se radi o implantacijskom krvarenju ili je to menstruacija tj hoće li normalno nastaviti.
Unaprijed hvala.

owr23

zaboravila sam napomenuti da sam dva dana ranije imala grčeve i da i danas imam grčeve ali menstruacija je jako slaba

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko ste imali odnose prije desetak dana, moguće je da se radi o implantacijskom krvarenju. Savjetujem da uradite test na trudnoću.