Implantacijsko krvarenje ?

Kalin

Postovani,jucer sam par puta na wc papiru,primjetila tragove sukrvice,svjetlo crvene boje,mislim 10.dan od ovulacije,i dana kada sam imala nezasticeni odnos.Danas toga vise nema,pa se pitam jeli moguce da je to bilo implantacijsko krvarenje.U 3 trudnoce sam imala to krvaruckanje,ali bi mi se bazalna temperatura nakon toga podigla,a danas mi je sa 37 pala na 36,8 pa se pitam jeli moguce da je to bilo implantacijsko krvarenje i jeli trudnoca s obzirom na ovako nisku temperaturu moguca.Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radilo o implantacijskom krvarenju. Uradite test na trudnoću. To je trenutno jedini način da se utvrdi radi li se o trudnoći.