Roza iscjedak

Tinaa89

Pozdrav, zadnja menstruacija je bila 22.11. ( trajanje 5-6dana) koja je kasnila 10dana. (Test na trudnocu,naravno,negativan bio) . Inace su mi vise manje redovni ciklusi. Jucer,2.12. Se pojavio svjetli zuti iscjedak,a danas roza iscjedak. Iscjedak nije obilan i vise je nekako kremasto svjetlo roza. Drugih simptoma za sada nemam, osim glavobolje, ali to je nesto drugo,pretpostavljam, u pitanju. S obzirom da jos pokusavam dobiti termin za pregled, zanima me sto bi to moglo biti i zasto se pojavljuje taj roza iscjedak i kako si mogu pomoci. Ovulaciji jos vrijeme nije. Ili?
Zahvaljujem se.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je u pitanju ovulacijsko krvarenje, no bez pregleda ne mogu reći o čemu se točno radi..

Tinaa89

Zahvaljujem na odgovoru. I sama sam na to pomislila, ali nekako mi je bilo rano za ovulacijsko. Strah me da nije neka upala ili infekcija. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Pozdrav.