infekcija

Anita

Imala sam spolni odnos u jezeru Jarun i nakon toga svaki put pred kraj mokrenja osjetim pritisak i tupu bol u vagini tj. u mokračnom kanalu i nelagodno se osječam desetak minuta poslije tj. imam osjećaj ponovnog mokrenja! Možete li mi reći dali sam dobila neku infekciju ili nešto slično? Molim Vas pomozite! Hvala

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođice Anita,
Na temelju Vaših tegoba mogu pretpostaviti da se radi o kombiniranoj ginekološko-urinarnoj infekciji koja zahtijeva analizu urina i mikrobakteriološke pretrage rodnice i grlića maternice. Svakako se morate obratiti Vašem ginekologu kako bi se smetnje sanirale u akutnoj fazi i sprovelo potpuno liječenje.