Infekcija

petra29

Postovani,
Imam obilniji zuti iscjedak, bolno mokrenje i pojavile su mi se kao puhice odnosno neravnine koje pomalo pecu po spolnom organu. Sto mislite o cemu je rijec?
Je li mozda infekcija zbog nosenja tampona ili na neki nacin zbog spolnog odnosa

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije je gljivična upala kao posljedica nošenja tampona. Savjetujem da se javite liječniku radi terapije. Neke od vaginalnih antimikotika možete kupiti u ljekarni i bez recepta.

petra29

Postovani,
Koristila sam plymicol tablete 3 dana te canesten kremu i jod nisam primjetila poboljsanje. Hocu li ponoviti terapiju tabletama?

Ivo Balenović, dr. med.

Terapiju možete ponoviti, ali savjetujem da se javite liječniku radi pregleda.