infekcija HITNO

miki

Već godinu dana imam infekciju rodnice. Liječena sam geonistin, medazol, ecalin vaginaletama, dalacin kremom, doksiciklinom, međutim ništa nije riješilo problem. Papa test pokazuje samo upalu, mješana flora. Mene to užasno iritira, peče, svrbi i boli. Zanima me kako da riješim tu upalu i da li trebam napraviti još neke pretrage. Dečko je išao na pretrage i kod njega je sve uredno (ejakulat, urin) a i koristimo prezervative. Unaprijed hvala!

prof. dr. Josip Djelmiš

Zbog čestih upala rodnice i dosadašnjeg neuspješnog liječenja preporučam učiniti cervikalne briseve (mikrobiološku pretragu). Nakon dobivenih nalaza moguća je tada ciljana terapija (prema antibiogramu).

srdačan pozdrav, prof. dr. Josip Djelmiš