uputite me

elle

postovani,
prije dvije godine imala sam vanmaternicnu trudnocu gdje mi je odstranjen jajnik. Ni nakon dvije godine nisam uspjela zatrudniti . Koju mi kliniku u Zagrebu mozete preporuciti da dodjem do tog jos uvijek neostvarenog cilja? Napravila sam kompletni ginekoloski pregled (cervikalni obris...) i kuda i kako sad? Unaprijed Vam zahvaljujem!

prof. dr. Josip Djelmiš

Vaš problem mogu riješiti: Klinika za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb; Klinika za ženske bolesti i porode bolnice "Sveti Duh"; Klinika za ženske bolesti i porode bolnice "Merkur"; Poliklinika "Vili", Zagreb; Poliklinika "IVF", Zagreb.

Srdačan pozdrav, prof, dr. Josip Djelmiš