Infekcija oralnim seksom

Silvija

Poštovani,

Molim Vas da mi objasnite da li je moguće (i kolika je šansa) dobiti infekciju preko partnerove sline putem oralnog seksa?

Naime, primjetila sam pojačani svrbež rodnice par dana nakon oralnog seksa.

Unaprijed hvala na odgovoru,

Silvija

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Slivija,
Infekcija rodnice nakon oralnog seksa je moguća. Uzročnika je moguće izolirati mikrobiološkom pretragom.