krv na dan ovulacije

^she^

Od cega se pojavljuje tackica krvi na sredini ciklusa, u danu ovulacije? Meni se to radije nikad nije desavalo, ali sada, dva meseca nakon laserskog orklanjanja ogromnog broja priraslica oko reproduktivnih organa se krv prvi put pojavila. Znaci, nista strasno, samo ona jedna mala mrljica ali me zanima sta to zakrvari tog dana?

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana gospođo "She",

Neposredno nakon ovulacije dolazi do pada razine estrogena, zbog čega nastaje oskudno i kartkotrajno krvarenje.