intenzivno vodenje ljubavi

hrvojka

moj decko(24) i ja(19 god) ne vodimo ljubav bas cesto no kada se nademo vodimo ljubav intenzivno barem sedam do deset puta isti dan jer oboje imamo neopisivu(ja cak nimfomansku)zelju.ja nakon vec drugog, treceg puta gubim vlaznost i osjecam neugodu i bol iako mi zelja ne pada.kako tome priskociti u pomoc?i da li je uopce stetno voditi toliko ljubav cesto?moj decko cak vise niti ne svrsava nakon drugog,treceg puta.da li je to stetno i za njega?da li da koristimo lubrifikante?no to mozda i ne bih zeljela jer mi se tada smanjuje osjetljivost na njegov penis koji je jako dug ali nedovoljno debeo(na zalost).molim vas pomozite mi.hrvojka

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ukoliko se radi o smanjenoj vlažnosti rodnice bilo bi poželjno upotrijebiti lubrifikante koji će smanjiti stupanj nelagode tijekom dugotrajnog odnosa. Činjenica da Vaš partner ima prolongiranu erekciju, ali uz nemogućnost ejakulacije govori u prilog velike spolne želje i ne bi Vas trebala brinuti.