iscjedak

beba113

Poštovani, oprostite opet na smetnji, ali zanima me postoji li nekakav karakteristican iscjedak implantacije, ali bez sukrvice?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u trenutku implantacije može doći do oskudnog krvarenja, ali i ne mora. Nikakav drugi iscjedak nije karakterističan.

bosko11

Poštovani doktore,

Djevojka mi je dobila menst 01.01. Trajala je do 7og, imali smo odnos 13.01. Trebali bi biti neplodni dani, jer djevojka dobija svako 31-32 dana mens. Doslo je do ejakulacije u kondom, al vidio sam da iz vagine ima mala "tecnost" bezbojna isto kao sperma. Provjeravao sam kondom 10 minuta, stiskao da vidim curi li igdje, al nigdje nije pukao. Da je pukao izasla bi sperma iz kondoma. Sta mislite sta je ta tecnost koja liči na spermu? Hvala pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, to je vaginalni iscjedak koji nastaje zbog lučenja sluzi unutar rodnice.