iscjedak iz dojke

Dada

Unatrag 2 god. pojavio mi se proziran iscjedak iz obje dojke,a ispod lijeve dojke napipala sam 3 pomične kvržice koje nisu bolne. U gornjem djelu lijeve dojke jedan dio je konstantno bolan. Prije 3 god. pojavila se kvržica veličine oraha, bolna, koja se kasnije povukla. Od pregleda sam radila ultrazvuk i 3 dana za redom davala bris iscjetka. Međutim, savjetovala sam se s kirurgom koji je rekao (ništa određeno) da se javim ako se pojavi krvavi iscjedak?! Molim Vas za savjet i Vaše mišljenje, unaprijed hvala!

Doc. dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Preporučila bih Vam konzilijarni pregled kod specijalista za bolesti dojke koji Vam na Vaše dileme i pitanja može odgovorno odgovriti tek nakon detaljne obrade koju uključuju palpacijski pregled, ultrazvuk, a po potrebi mamografiju i punkciju.