Izostanak mjesecinice

Amka1234

Pozdrav doktore. Eh ovako zadnju mjesecnocu sam imala 18 novmebra i trajala mi je 3 dana i onda je proslo sedam dana i opet sam dobila kao neko krvarenje i trajalo je 1,5 dan. I poslije toga vise nisam dobila ni u devembru sada nikako vise. Kasni mi 17 dana radila sam test 2 puta za trudnocu i pokazuje mi da je negativan. Inace sa partnerom koristim durex kao zastitu i svaki put provjeri i nije ni jednom pukao. Eh da li je moguca trudnoca jer mi je test pokazao negativno. Hvala vam na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da su dva testa negativna, a i obzirom na vrijeme kada su rađena trudnoća je isključena. Vjerojatno se radi o hormonskoj neravnoteži. Savjetujem pregled i ev. hormonsku analizu. Prema tome će Vam liječnik ordinirati terapiju kojom će se potaknuti krvarenje.