Izostanak mjesečnice( više od pola godine)

NM1

Pozdrav,
unazad 3,4 godine imam problema sa dobivanjem mjesečnice koja nije dolazila godinu dana uopće. Prepisan mi je bio Duphaston od strane ginekologa, pa nakon toga kontracepcijske tablete. Nakon prestanka uzimanja kontracepcijskih tableta mjesečnicu nisam dobila već skoro pola godine? Napominjem da sam ih prestala piti zbog nuspojava koje su se događale tijekom uzimanja pilula.
Molila bi savjet neki.
Hvala

Zaja

Pozdrav
Zanima me da li se moze ostati u drugom stanju a redovna mjesecnica mi je

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, NM1, radi se o hormnoskom poremećaju (ukoliko je trudnoća isključena). Savjetujem da uradite analizu svih hormona.