izraslina

emi

Napipala sam pomičnu,ne tako tvrdu niti okruglu izraslinu ispod pazuha, malo postranično, prema vanjskoj strani pazuha. Više mi liči na plosnatu tvorbu. Radila sam mamografiju prije 3 mjeseca i nalaz je bio fibrocistična mastopatija, involutivne promjene i ništa drugo. Zabrinuta sam. Hvala na odgovoru

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
S obzriom na Vašu zabrinutost i palpacijski nalaz tvrde okrugle tvorbe u pazušnoj jami preporučila bih da se obratite kirurgu koji se bavi pitanjima vezanim uz bolesti dojke. Osim pregleda liječnik će možda potražiti pomoć ultrazvučnog pregleda, a po potrebi se poslužiti i invazivnim metodama pretrage (citopunkcija).