Jesam li trudna?

1234p

Posljednju mentruaciju sam dobila 8.3 (27.dan) i trajala je do 14.3, imala sam nezaštićeni spolni odnos 19.3 i 22.3 nije svršio u mene, ali su mi tada bili plodni dani. Nakon odnosa sam odmah išla na wc mokriti i obrisala sam se maramicama i oprala vodom. Sada je 25.dan i menstruaciju bih trebala dobiti za par dana. No, danas me počelo boljeti u donjem dijelu leđa kao i neki osjećaj boli i težine u jajnicima, imam bolne grudi , akne, oticanje nogu, nadutost i učestalo mokrenje (što bih ja rekla da je zbog toga što pijem puno tekućine). Nemam grčeve već samo tupa bol. Gledala sam na FLO aplikaciji koji su mi bili simptomi prije menstruacije i slični su osim te boli u leđima. Postoji li mogućnost da sam trudna?

Bare088665322

Pozdrav, imam pitanje, zadnja menstrucija mi je bila 14.3. i trajala je 6 dana, nakon tjedan dana pocele su me dojke boljeti i postale su napete i imam problema sa zeludcem i nadutosti, zadnji spolni odnos je bio prije godinu dana, da li je mozda trudnoća??

1234p

Posljednju mentruaciju sam dobila 8.3 (27.dan) i trajala je do 14.3, imala sam nezaštićeni spolni odnos 19.3 i 22.3 nije svršio u mene, ali su mi tada bili plodni dani. Nakon odnosa sam odmah išla na wc mokriti i obrisala sam se maramicama i oprala vodom. Sada je 25.dan i menstruaciju bih trebala dobiti za par dana. No, danas me počelo boljeti u donjem dijelu leđa kao i neki osjećaj boli i težine u jajnicima, imam bolne grudi , akne, oticanje nogu, nadutost i učestalo mokrenje (što bih ja rekla da je zbog toga što pijem puno tekućine). Nemam grčeve već samo tupa bol. Gledala sam na FLO aplikaciji koji su mi bili simptomi prije menstruacije i slični su osim te boli u leđima. Postoji li mogućnost da sam trudna?
DA DODAM: potamnile su mi stidne usne i taj dio je postao ljubičast. Kada je vrijeme da napravim test za trudnoću?

Bare088665322

Moze odgovor,molim vas

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana bare0886..., sigurno se ne radi o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana 1234p, to su vjerojatno simptomi pms-a. Obzirom na vrijeme proteklo od odnosa možete napraviti test. Najbolje s prvim jutarnjim urinom.

1234p

Poštovani, napravila sam test za trudnoću, bio je negativan. Nadam se da ga nisam prerano napravila.

1234p

DODATAK : danas cijeli dan imam srednje obilan tamno smeđi iscjedak popraćen boli kao kad imam ciklus.

Cehic12

Postovani

13.marta sam imala odnos gdje je momak svrsio van mene, uredno se obrisao, i nakon 5-10 minuta, ponovio blage pokrete ulaza i izlaza kroz moju vaginu.. kasni mi vec 5 dana. Da li je moglo doci do trudnoce?
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana 1234p, test je pouzdan. Niste ga prerano napravili.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Cehic12, ako su Vam tada bili plodni dani postoji teoretska mogućnost trudnoće. Savjetujem da uradite test.

Cehic12

Postovani,

Hvala na odgovoru, Test sam odmah danas uradila oko 12 sati i pokazuje negativno.. da li se smatra validnim ili je tacniji onaj koji se radi ujutro?

Hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, od odnosa je prošlo dovoljno vremena da rezultat testa možemo smatrati pouzdanim, bez obzira što nije rađen s prvim jutarnjim urinom.

Aleks002

Postovani,
Da li mozete da mi objasnite posto li mogucnost trudnoce ako vec 3 mjeseca posle rizicnog odnosa dobijam tacno 28.dan ali menstruacije su znatno oskudnije nego ranije?
I da li je beta hcg pouzdan ako jr radjen 19 dana od odnosa(bio mi je <0,1). Nisam imala nikakve simptome ali ovih dana kao da lupka nesto u stomaku i imam cudan osecaj u stomaku koji nikad nisam osecala prije pa se plasim da mozda ipak nije doslo do trudnoce tj. Da li je lazna ili prava menstruacija

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz beta hcg-a 19. dan nakon odnosa je pouzdan. Trudnoću možete isključiti. Menstruacije ne moraju uvijek biti iste obilnosti i duljine trajanja.