Kako ispravno piti vitamine?

MOLIMVASPOMOC

Dobar dan.. Ja i muz radimo na bebi.. Zbog usporene stitnjace pijem L thyroxin 88mg (danasnji nalaz tsh 0,77). Zbog niskog feritina (danasnji nalaz 29) pijem kendural c,... Danas mi je ginekolog ubacio Agnucaston, Folio forte i femibion babyplanung... Zanima me kojim redosljedom da pijem sve ovo...? Za stitnacu znam pijem odmah ujutro.. E sad dalje ne znam dal ovo sve drugo vitamina smijem zajedno ili u odredjenim djelovima dana....? Hvala puno.. Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, propisanu terapiju možete uzeti u bilo koje doba dana i bilo kojim redoslijedom. Najbolje je uzeti ujutro uz puno tekućine.