Kasni M

xena2104

Poštovani.
Od kako sam se cijepila drugom dozom pfizer menstralni ciklus mi se pobrkao.
I kasni mi svaki puta po par dana. No naime ovaj mjesec mi kasni 10 dana. Zadnja menstruacija je bila 24 10 21
10 11 sam zavrsila u bolnici radi upale gušterače
Nakon 6 dana kašnjenja napravila sam test na trudnoću u popodnevnim satima i on je bio negativan. Molim vas oddg dali nije to lažno negativan I dali je trudnoća isključena iscjedak je prisutan bijeli do žućkaste boje i bol u grudima ali menstruacija ne dolazi..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je upala gušterače poremetila ciklus. Test je isključio trudnoću.