Menstruacija

lidija.p.

Imam 33 godine ,zadnji pregled ginekologa
12.10. papa uredan
Iduća Menstruacija nastupa 27.10
Plodni dani počinju po mojoj procjeni po iscjetku i rastezljivosti od 8.11 do 15.11
14.11(ovulacija)
Danas je 30.11 Menstruacije još nema
Svi simptomi nadolazeće M su tu (valovi vrućine,bol u donjem djelu leđa i jajnika,bolovi u bedrima nogama i preponama,bol u grudima pojačan apetit,i mokrenje) ..
Bijeli iscjedak ponekad oskudan ponekad obilniji bez mirisa bez tegoba svrbeža i sl.
Spolni odnos nisam imala od 6 mjeseca
Zanima me ako su tu svi simptomi nadolazeće M ,zašto je još nema ?
Ja ću vam sada napisati zadnja 4 ciklusa pa ako bi mi mogli procijeniti kada bi trebala procuriti?
20.8
24.9
27.10
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je trudnoća isključena, radi se o hormonskoj neravnoteži. Bez pregleda nije moguće predvidjeti iduću menstruaciju. Savjetujem da se javite liječniku.

lidija.p.

Hvala vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu