Trudnoća!!

tonkyy98

Poštovani doktore! Zanima me da li odnosi svaki dan mogu umanjiti šansu za začeće ili ipak ne. Prvi put sam rodila prije godinu i 10 mjeseci i tada sam ostala trudna za 2 mjeseca nisam pratila ni plodne dane s obzirom da nikad nisam imala redovne menstruacije od kad sam dobila prvu. Sad su mi nakon poroda menstruacije puno oskudnije i manje bolne. Zadnji ciklusi su mi bili 30, 23 i 28 dana. Zadnja menstruacija od 13. do 17.11. Spolne odnose smo imali svaki dan od 21.11 do 1.12 sa ejakulacijom u rodnicu. Već par dana imam blage bolove u donjem djelu stomaka kao da ću dobiti svaki čas i gusti mlječni iscjedak. Mene zanima da li ako imamo odnose svaki dan se smanjiva kvaliteta spermija i da li onda sperma od prije dan dva ili više propada zbog odnosa svaki dan. Hvalaa puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, svakodnevni odnosi ne umanjuju šansu za trudnoćom. Naprotiv.