Kasnjenje menstruacija

lucija13f

Dobar dan. Zadnju menstruaciju imala sam 19.1., a zasticeni spolni odnos 26.1. dva dana prije plodnih dana. 28.1. oboljela sam od gripe i bila sam bolesna tjedan dana. Pila sam jake antibiotike i razne lijekove. Uvijek prije menstruacije imam bolne grudi i grceve, no danas bih trebala dobitibi imam samo grceve, a bolne grudi ne. Mislite da su mi lijekovi mogli smanjiti plodnost pa da ne moze biti trudnoca? Moze kasniti zbog bolesti i stresa? Ako kasni zbog toga, koliko dana se tolerira kasnjenje?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Pričekajte menstruaciju, doći će.