Kasnjenje menstruacije

leptirica94

Pozdrav,htela bih samo da pitam,da li je moguće da sam trudna. Naime poslednja menstruacija je bila 12.2.,bila sam kod ginekologa 24.2.radi upale bešike i propisao mi je antibiotik,radio je Uz preko stomaka i UZ sondom,rekao je da su mi plodni dani,tj.da vidi jajnu ćeliju,ja sam imala posle toga odnose 28.2.,juče (11.3) sam radila test i bio je negativan.Intetesuje me da li postoji mogućnost znajući da jajna ćelija ne može toliko dugo da preživi.

leptirica94

Samo da dodam,da je poslednji odnos bio 1.3.Hvals unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na vrijeme proteklo od odnosa, test je pouzdan.