Kasnjenje menstruacije i sluz

LittleTena

Postovani!
31.3 sam imala posljednju menstruaciju.
Ciklusi su 32-35 dana u prosjeku.
15.4 smo partner i ja imali spolni odnos metodom prekinutog snošaja, popila sam pilulu za dan poslije u roku 3sata.
20.4 i 22.4 smo imali spolne odnose koristeci zastitu, no 22.4 smo primjetili da je kondom puknuo.
Mjesecnica mi kasni.
Test sam napravila 6.5 prvim jutarnjim urinom i negativan je.
No mjesecnice i dalje nema (8.5).
6.5 sam primjetila smedi iscjedak, i tamno crveni iscjedak.
7.5 je bio obilan smeđi iscjedak, sluz prozeta nekim tamnim zilicama.
8.5 jako puno sluzi prilikom mokrenja prozeta sa tamnim zilicama.
Sto mi je ciniti dalje? Pricekati, ponoviti test ili se javiti ginekologu bez obzira na iscjedak?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da ponovite test i nakon toga pregled.