Klamidia

Nataša

Suprug i ja smo prije 2 godine liječeni od klamidije.Liječenje je trajalo više od 6 mjeseci, raznim antibioticima,nakon kojeg su brisevi u dva navrata bili negativni.
Sada smo ponovili bris nakon godinu dana koji je opet pozitivan na klamidiju.
Dobili smo terapiju Sumamedom, jednom tjedno po 1 gram, tri tjedna.
U strahu da liječenje opet bude neuspješno , pitanje je da li bi bilo potrebno produljiti terapiju nekim drugim antibiotikom.
Napominjem da smo zbog neplodnosti(hormonalni problemi kod mene)u postupku inseminacije koju smo trenutno prekinuli zbog klamidije,te nam je u interesu što prije i uspješno riješiti problem.

Unaprijed zahvaljujem,

Nataša

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Terapija koju ste suprug i Vi potrošili trebala bi biti dostatna za saniranje upalnih promjena uvjetovanih klamidijom. Sugerirala bih da tri tjedna po završenoj terapiji provjeriti da li je došlo do negativizacije nalaza.