Kondom

ivona20

Poštovani doktore,
Zadnju menstruaciju imala sam od 4.12. trajala je do 9.12.
11.12. sam imala zaštićeni spolni odnos s momkom, on je ejakulirao u kondom dok je bio u meni, kondom nije puknuo.
Zanima li me da li su to nepolodni dani i da li postoji mogućnost trudnoće na ovaj način?
Srdačan pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Mogućnost trudnoće na opisani način postoji samo ako se dio ejakulata izlio iz kondoma u rodnicu.