Kontrakcije?

nika94

Može anonimno.

Naime 26 tt sam i imam zakazan UZV 17.4..no zadnjih par dana imam osjecaj kao da mi nešto konstantno stvara lagani pritisak tamo dolje točnije na mjehur i kao lagani ali neugodni udarci..nisu povremeni nego jako jako česti. Točnije, osjećaj kao da netko pusti da se ispuše balon(ako me razumijete) ili da pusti zrak iz nečeg.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je normalna pojava u trudnoći. Osjećate pokrete i udarce ploda. Važno je da nema krvarenja jer je to znak prijevremenog otvaranja.