pojacana maternica

Marija

Pozdrav..
Molim Vas ako mi mozete reci sto znaci slijedece:
Mama mi ima 46 godina I bila je kod ginekologa..jajnici su u redu ali je rekao da je maternica malo pojacana..nalaz papa testa je za mjesec dana…hvala… I sve najbolje u 2003 godini…

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Marija,
Žene koje su rađale obično imaju nešto veću maternicu. Međutim, treba isključiti dobroćudne tumore ili adenomiozu maternice.