Krv u toku odnosa

Gamer1234

Lijep pozdrav! Sinoc sam sa djevojkom imao "odnos" tj. da kazem igrali se ubacivali smo samo vrh penisa u vaginu.. nakon 10-15 min odjednom smo primjetili krv na vagini.. pomislili smo na menstruaciju jer je prethodna menstruacija pocela 05.12, ali krv je bila samo u tom trenutku i to je to, danas nema nista pa smo zabrinuti sta se desilo, zastitu nisam koristio i nije bilo ejakulacije u vaginu.. u strahu smo ne znamo sta se desilo jer smo to i nedavno radili a nikakvih problema nije bilo.. u jednom trenutku sam malo i ubacivao prst (ne duboko) sad da li je moglo doci do neke ozlijede ili je nastupilo pucanje himena.. zanima me vase misljenje.. da li je ikako moglo doci do trudnoce? Ejakulirao sam tek 15 min nakon sto se to sve desilo.. Zabrinuti smo pa bi dobro dosla vasa pomoc.. Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Do krvarenja je došlo uslijed defloracije (pucanja himena).